Kalite Politikalarımız

Amacımız işimizde mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini aşan, güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir. Bu amaçta yetkinlik, ürün ve süreçlerimizi, işimiz ile ilgili uluslararası standartları uygulayarak ve takip ederek kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiriyoruz.

Etik Çalışma

Sorkun Mermer olarak tüm faaliyetlerimizi; dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak her zaman en iyisini hedefliyerek gerçekleştiriyoruz.

sürdürülebilirlik

Kurumsal hedeflerimize ulaşmada çevresel sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor, sürdürülebilir bir gelecek için ekolojik düzene önem vererek üretiyoruz.

İleri Teknoloji

Büyümeye giden yolun teknolojiyi bir adım daha ileriye taşımaktan geçtiğini biliyor, sektörümüzde gelişen teknolojileri en iyi şekilde takip ederek üretim sahamızı entegre ediyoruz.

İnsan Odaklılık

Sorkun Mermer olarak "Önce İnsan" temel ilkemizle tüm iç, dış ve potansiyel paydaşlarımızı kapsayacak şekilde insanı varoluş amacımızın merkezine koyuyoruz. Bu kapsamda kurumsal ekosistemimizdeki tüm bireylerin maksimum faydayı sağlamasını temin ediyoruz.

Kalite Odaklılık

Üretimde mükemmelliği hedefleyen kalite anlayışımızla, çalışmayı ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görür ve sürekli iyileştirme yaparız. Alternatifi olmayan kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyerek iş süreçlerimizin her aşamasında en üst düzeyde kaliteyi hedefliyoruz.

İnovatif Düşünce

Yenilikçi düşünceyi ve yaratıcılığı temel alan bir yaklaşımla, bilginin sınırlarını genişletecek özgür ortamlar yaratarak tüm yeni fikirlere açık olduğumuzu tüm paydaşlarımızla paylaşıyoruz.