Thumb

Hakkımızda

Doğal taş sektöründe Traverten ürünleri ile Türkiye'nin ve dünyanın tercihi olan Sorkun Mermer, Sorkun Grup şirketlerinden biridir. Ürünlerin kalitesi, güvenilirliği ve ileri teknolojisi ile 24 saat üretim yapan ocağımız, dünya medeniyetlerinin beşiği olan Anadolu'nun geçmişine ait eserleri ustalıkla işleyerek sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız, doğal taşın ait olduğu ülkenin niteliklerini ve güzelliklerini en iyi şekilde yansıttığının bilincinde olarak; geçmişi, bugünü ve geleceği bir bütün olarak görmektedir. Türkiye'de ve dünyada doğal taş sektöründe bir sembol olmayı hedefleyen Sorkun Mermer olarak, kendi ocağımıza sahip olmanın verdiği imkanlarla, Traverten malzemeden sürdürülebilir bir şekilde ürünler üretiyoruz. Nitekim yıllık toplam 1,5 milyon metrekarelik fabrika üretim hacmini dünyanın dört bir yanına dağıtarak sürekli genişleyen ağımız sayesinde 21 yıldır mermer sektörüne çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazemizin avantajları sayesinde (5cm X 5cm'den 180cm X 290cm'e) kadar ürün üretebiliyor ve müşterilerimizin tüm taleplerine kolaylıkla cevap verebiliyoruz. Ürettiğimiz traverten ürünlerimizi müşterilerimize güvenle ulaşması için özenle paketliyor, fabrika sahamızdan ilk elden sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Taşın işlenmesindeki hassasiyetimiz sayesinde Traverten malzemelerden oluşturulan yapılarda kalıcılığı sağlıyor, geleceğin mekanlarını geçmişin motifleri ile süsleyerek mermerin tüm doğallığı ile müşterilere sunuyoruz.

Misyon

Sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla her daim insan ve çevre dostu olarak; dinamik, dünya standartlarında ve maksimum kapasitede hizmet sunmaktır.

Vizyon

Geniş ürün ve hizmet yelpazemizi; inovatif odaklı, yüksek kalite ve hızlı servis anlayışımız ile yöneterek global mermer pazarında kalıcı bir dünya markası olmaktır.